O autorke webu Pop it hračka

Ahojte,

Spravujem pre vás tento web. Prinášam aktuálnu ponuku Pop it hračiek zo slovenských eshopov. Hračky nepredávam, iba vám pomáham nájsť eshopy, kde ich nájdete a nakúpite. Za realizáciu objednávky sú zodpovedné eshopy, kde ste presmerovaní: napr. Alza, Mall, Esat, Market24 a ďalšie.

Prostredníctvom affiliate siete Dognet, CJ alebo Affial spolupracujem s eshopmi (napr. Alza má vlastný affiliate systém) a pomáham s predajom ich produktov. V niektorých prípadoch môže byť moja stránka s informáciami o produkte spracovaná podrobnejšie ako na pôvodnom webe. Hlavne preto, že sa zameriavam na okrajové produkty, ktoré nemusia byť z hľadiska vyhľadávania vo vyhľadávačoch na stránkach optimálne popísané. Viem tieto popisy vylepšiť. Venujem sa hlavne onpage seo, linkbuildingu a zameriavam sa na kvalitný obsah. Tým pritiahnem nových zákazníkov a následne ich  nasmerujem na stránky eshopov.

Táto forma marketingu/reklamy/propagácie sa nazýva aj affiliate marketing. Eshopy evidujú vo svojom predajnom systéme sprostredkovanie, za úspešne realizované objednávky mi poskytujú dohodnutú odmenu.

Ak sa vám moja stránka zdá užitočná, ak tu nájdete nejakú vecičku pre seba, alebo v niektorom z článkov inšpiráciu, veľmi ma to teší.  Ak máte nejaké pripomienky alebo nápady, čo sem začleniť, sem s nimi!

Tak listujte, vyberajte, tešte sa!

Vaša Juliana

BublePopIk